Login | Sign Up    
 
анжи 2-2 Локомотив [HD]
redgreen uploaded 15 July 2013 в 8:40
 
    
Permanent link  
Embed code
In order to leave comments you have to sign up


Discovery_STS41D, Кстати, а отскок причем тут? 3 гола забил Локомотив + левый пендаль вконце. Ибо нех.
redgreen 16 July 2013 в 8:51

Discovery_STS41D ну ты же радуешься победам спартака, хотя 70% из них отскоки?
redgreen 16 July 2013 в 8:47

Радоваться отскоку команды.это не уважать себя!
Discovery_STS41D 16 July 2013 в 4:41


Popular Videos  

2:52 Scotland - Brazil


uploaded 19 hours ago
LVX
2:37 Czech Republic - Mexico


uploaded 16 hours ago
LVX
4:51 Morocco - Haiti


uploaded 19 hours ago
LVX
2:14 South Africa - Korea


uploaded 15 hours ago
LVX
1:52 sw-can


uploaded 22 hours ago
LVX
3:34 56

56

uploaded 22 hours ago
LVX
0:12 Bosnia 1-0 Qatar


uploaded yesterday
LVX

© 2011 – 2026 Aliez, Inc. All rights reserved
Copyright Policy   Terms of Use
Forum     API     Ads     Contact     About us Change language